contact@preventa.mk
+389 2 6090 669

Crystal Miswak tapered зелена


289.00 ден.
Производител: Shinyei Kaisha
Шифра на производ: 52029
боја: зелена
Достапност: Распродадено
Количина:

Четка за заби со меки и нежни влакна (засечени врвови)

  • влакна со Natural Ceramics (природна керамика)
  • содржи Miswak (екстракт од дрвото Salcadora Persica)
  • поседува моќен антиплак, антибактериски и антимикотичен ефект
Нема коментари или оценки за овој производ/услуга.

Напишете коментар или оценка

Лош Добар

Производи за орална нега

Wakka транспарентна

(0)

315.00 ден.

265.00 ден

Повеќе

Crystal Marines делфин сина

(0)

265.00 ден

Повеќе

Crystal Fresh Portable сина

(0)

249.00 ден

Повеќе

Crystal Fresh Portable розева

(0)

249.00 ден

Повеќе

Crystal Miswak flat транспарентна

(0)

289.00 ден

Повеќе